Aktualita o koronavíruse

Milí naši pacienti, 
nakoľko mimoriadna situácia pokračuje od 3.9.2020 platí nasledovné: pred plánovanou návštevou ambulancie vyplňte Zdravotný dotazník cez eČasenku:

eČasenka Chorvátsky Grob, Školská ulica

eČasenka Čierna voda, Pezinská ulica

Následne vás budeme kontaktovať a dohodneme si presný termín vyšetrenia. V prípade, že nemáte prístup k internetu, objednajte sa telefonicky na +421915977007 alebo +421245996014 utorok - piatok od 10:00 do 11:30. Tento postup je nutný z dôvodu vytvorenia epidemiologického filtra a dezinfekcie ambulancie po každom pacientovi. 

Okrem návštev za prísne hygienických opatrení, aby sme predišli kontaktu neinfikovaných a potenciálnych COVID chorých ľudí, naďalej poskytujeme aj služby telemedicíny. Veľa vašich ťažkostí vieme vyriešiť našou vzájomnou telefonickou komunikáciou.


Poradie pacientov určuje lekár (najskôr prevencie a predoperačné vyšetrenia, následne ambulanciu vydezinfikujeme a priestor majú infekční pacienti – bolesti hrdla, a pod.).

Preventívne prehliadky realizujeme po vyplnení zdravotného dotazníka a objednaní. Pacient musí mať pred preventívnym vyšetrením negatívnu epidemiologickú anamnézu.

V prípade, že sa vraciate z rizikových krajín, vyplňte, prosím, COVID (Koronavírus) dotazník. Karanténna PN sa vystavuje bez osobnej návštevy ambulancie.

Ďakujeme.